I Love Salts Mad Hatter Juice Salt Likit Fiyat Ürün Çeşitleri biraktim.org’da

Orijinal ve ithal Salt Likit ürün kategorisi sayfası. I Love Salts Mad Hatter Juice kaliteli ve en çok beğenilen markası biraktim.org sayfamızda, kapıda ödeme, hızlı teslimat ve İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı ile sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.


Orijinal Salt Likit Fiyat Ürün Çeşitleri biraktim.org stoklarında yer almakta olup, kapalı kutu ve hızlı teslimat imkanı ile sipariş verebilirsiniz. I Love Salts Mad Hatter Juice Orijinal Juul cihazlar için mükemmel bir ürünleri stoklarımızda yer almaktadır. En kaliteli Premium likit çeşitleri arasında Pod cihazlarda kullanılan Salt Likit çeşitlerini sizler için yer veriyoruz.

Salt Likit Nedir?


Tuzlu nikotin, yaprak tütünde bulunan ve 2015 yılında piyasaya sunulmalarından bu yana popülaritesi büyük ölçüde artan, doğal olarak oluşan bir nikotin türüdür. Nikotin tuzu e-sıvılarında kullanılan nikotin, vücuda geleneksel serbest baz nikotine göre daha kolay emilir ve daha yumuşak bir boğaz vuruşu sağladığı bilinmektedir. Tuzlu NIC, güçten ödün vermeden serbest baz nikotine göre daha yumuşak bir çekim sunmaktadır. Yani boğaza çok sert bir darbe almadan yüksek doz alabilirsiniz.


Geleneksel vape suyunda kullanılan nikotine “serbest baz” nikotin denir. Ancak nikotin tuzları, tütün yapraklarında doğal olarak bulunan nikotin şeklidir. Bu nikotin tuzları, yalnızca izole edilmiş nikotinin kendisini içermek yerine, tütün yapraklarında bulunan diğer organik bileşikleri de içerir ve bu da daha kararlı bir molekül sağlar. Biyouyumluluğu nedeniyle, vaping tuzu bazlı nikotin boğazı daha az rahatsız eder; yani daha yüksek nikotin seviyeleri boğaz tahrişine neden olmadan kullanılabilir.

Vaping endüstrisi, PAX Labs gibi yenilikçi şirketlerle birlikte araştırma ve geliştirme aşamasında yıllarını harcadı; vaping'i gazeteler için daha da keyifli hale getirmek için nikotin tuzlarını mükemmelleştirmek. Sonuç olarak, nikotin tuzları, daha fazla nikotin dağıtımı ile pürüzsüz bir vaping deneyimi arayanlar için harika bir seçenek haline geldi. Tercih ettikleri miktarda nikotin elde etmek için büyük darbeler almak ve muazzam bulutları havaya uçurmak istemeyenler için nikotin tuzu e-sıvı en iyi seçenek haline geldi.

Salt Likit Nikotin Tuzlarının Özellikleri ve Türkiye Fiyatları Nelerdir?

Pek çok kişi hala serbest baz nikotinli likitleri tercih etse de, nikotin tuzları farklı bir buhar deneyimi isteyenlere bir dizi fayda sağlar. En göze çarpan avantaj, tuz bazlı nikotinin emilme hızıdır. Salt Likit, doğal hallerinde verildiğinden, vücudun onları daha kolay emmesi ve NIC dengesini daha uzun süre sürdürmesi daha kolay olur. Sitemizde kampanyalı olarak 180 TL civarı fiyatı olan, orijinal özel şişesinde yer alan Salt Likitler, ithal ve Amerika , Avrupa gibi ülkelerde en çok satılan ve beğenilen likit markaları arasında yer almaktadır.

Salt Likit NIC tuzlarının diğer özellikleri şunlardır:

Daha yumuşak vuruşlar : Tuzlu nikotinin alkaliliği düşük olduğundan, vuruşlar serbest baz nikotin kadar sert değildir.

Daha az vaping : Nikotin tuzları daha yüksek bir nikotin seviyesine sahip olduğundan, bir kişinin tercih ettiği memnuniyet seviyesine ulaşması için çok fazla buhar veya vaping gerekmez. Daha az vaping, e-sıvınızın daha yavaş biteceği ve pil ömrünüzün daha uzun süreceği anlamına gelir!

Daha uzun raf ömrü : Nikotin tuzları, serbest nikotine göre daha stabil olduğundan, nikotin bozulması endişesi olmadan rafta veya depoda çok daha uzun süre kalabilirler.

× WhatsApp