Juul Başlangıç Setler ve Juul Türkiye Cihazlar Uygun Fiyat Seçenekleri ile Satın Al

Juul Nedir? Pratik Kullanım ve Kalitesini ön planda tutan özellikleri nelerdir? diye sorduğumuzda; Juul, Elektronik sigara alanında kendine özgü bir çizgisi olan ve üst segment bir kalitede ABD’de üretilmeye başladığı tarihden itibaren milyonlarca kullanıcıya ulaşmış ve kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyet ile karşılanan bir cihazdır. Düğme ya da farklı bir ayar gerektirmeden kendi özel Pod ile çalışan JUUL biraktim.org stoklarında orijinal ve kapalı kutu şeklinde satışa sunulmuştur. Juul Türkiye tüm şehir ve semtlere MNG Kargo ile kapıda ödeme imkanı ile şimdi satın alabilirsiniz.

Juul Başlangıç Kiti %5.0

650,00 

Juul Başlangıç Seti %1.8

640,00 

Juul C1 Starter Kit

750,00 

Juul Cihaz Ruby Red Kırmızı

1.500,00 

Juul Başlangıç Seti Uygun Fiyat Seçenekleri ile biraktim.org sitemizde orijinal ve kapalı kutu olarak, kapıda ödeme imkanı ile gönderim sağlanmaktadır. JUUL Başlangıç Kiti %0.5 MG ve JUUL Starter Kit 1.8 MG olmak üzere en çok satışı yapılan 2 farklı set yer almaktadır. Aralarında cihaz farkı olmayıp, sadece paket içerisinde yer alan JUUL Pod çeşitlerinin nikotin oranları ile ilgili farklılık mevcuttur.

Farklı Renk Seçenekleri Sunan JUUL Cihazlar Stoklarımızda

Sitemizde sadece JUUL cihaz satışı da mevcut olup, sadece sınırlı sayıda üretilen özel renk seçenekleri de stoklarımızda yer almaktadır. Bu özel renkler, Gold, Yakut Kırmızı, Siyah, Gümüş ve Turkuaz renk seçenekleridir. Özellikle Yakut Kırmızısı, Gold ve Gümş renkleri yoğun olarak talep gören renkler arasındadır. Tarzınıza uygun renkli JUUL cihazları sipariş vererek farklı ve sizi daha özel hissettirecek bir kombine oluşturabilirsiniz.

JUUL Fiyat Kampanyası Devam Ediyor

Son dönemlerde yapılan fiyat artışına dur diyen Bıraktım.com, 2021 tarihi itibar ilede fiyatlarda artışa gitmeyip, en uygun JUUL Fiyat politikası ile satışlarını sürdürmektedir. Yüksek müşteri memnuniyet ilkesini benimseyen firmamız, satışta sunmuş olduğu tüm ürünler için esneklik sunmaktadır.

JUUL Nedir? Juul Kalitesi ve Kullanımı

Juul Labs, Inc. firması tarafından 2017 yılında Pax Labs'tan dönen bir Amerikan elektronik sigara şirketi olarak kurulan marka . Yaprak tütünden nikotin tuzlarını tek kullanımlık kartuşlara paketle tekniği ile normal elektronik sigara cihazlarından farklı ve daha pratik çalışma prensibine dayalı olarak ortaya çıkmıştır. Juul Nedir sorusuna bu şekilde kısa bir cevap sizeler sunabiliriz. Merkezi San Francisco bölgesinde başlayan ve Amerika başta olmak üzere, Avrupa ülkelerinde de büyük ses getiren bu özel ürün yüksek kalitede üretilmiş, sızdırma ya da akıtma gibi problemleri ortadan kaldırarak kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmıştır.

JUUL Cihazları Farklı Kılan Ayrıcalıklar Nelerdir?

JUUL cihazlar yüksek kalitede üretilen ve içerisinde yer alan özel CipSet yazılımı ile düğme olmadan direk çekim mantığı ile çalışan yüksek kalitede bir cihazdır. JUUL Pod hazır kartuşları ile kullan at sistemi ile hiç uğraşmadan kendi özel Juul Likit kartuşları kullanılmaktadır. Ayrıca boş JUUL podları doldurma özelliği olup, biraktim.org Salt Likit kategorisinde yer alan ürünleri kullanarak dolum yapabilirsiniz.

Juul Türkiye Juul Perpa Merkez Orijinal Satış Sitesi

Juul elektronik sigara bünyesinde kullanılan Juul Pod Salt Likit göz atmak gerekirse, tek bir nefesle kullanıcıya daha çok doyum hissi verecek ve bu şekilde de günlük sigara tüketiminizi azaltacak ve sigarayı bırakmış olacaksınız. Juul Türkiye satış sitemiz olan biraktim.org adresinden orijinal ve kapalı kutusunda satın alabileceğiniz bu özel ürün, Juul Perpa merkezinden çıkışı sağlanmaktadır.

Juul Hakkında Eğlenceli Bilgiler

JUUL, önde gelen donanım sistemi ve 2 veya 4 bölmeli çok çeşnili kapsüller içeren bir başlangıç ​​kiti seçeneği sunar. Juul,% 1.8 veya % 5 seçeneklerde nikotin sunar. Şarj etmek için sadece bir USB'ye ihtiyacınız var Her JUUL bölmesi, değiştirilmesi gerekmeden önce yaklaşık 200 nefes sağlar Pil, tam şarj başına bir tam güne kadar dayanabilmektedir.

Juul Hakkında En Çok Sorulan Sorular

JUUL kullanmak isteyen ya da kullananların en çok sorduğu soruları sizler için derliyor ve JUUL ürün kategori sayfasında yer veriyoruz.

Juul Cihazımın Şarj Olduğunu Nasıl Anlarım?

Juul cihaz üzerinde yer alan gösterge ışık panelleri, şarj olduğunu, şarjın azaldığını ve şarjın bittiğini göstermektedir. Yeşil ışık yandığında şarjın dolduğunu ve şarjın dolu olduğunu göstermektedir. Şarj sarı olduğunda ise şarjın azaldığını gösterir ve beyaz yandığında şarj bitmiş demektir. JUUL USB Şarj aleti ile şarj ettiğinizde 1 saatte gibi kısa bir sürede şarjı dolmaktadır.

Juul Nasıl Temizlenir?

2 Farklı yöntemle temizleme imkanı sunulmuştur. 1. olarak Kuru temizleme yöntemi ile temiz yumuşak bir bezle üst tarafta podu çıkardıktan sonra cihaz içerisini temizleyebilirsiniz. Zaten diğer elektronik sigaralar gibi tortu, likit ya da farklı bir madde yer almadığı için sık sık temizlemenize gerek kalmaz.

Juul Cihazımın Orijinal Olduğunu Nasıl Anlarım?

Cihaz kutu üzerinde kazımalı Hologram mevcuttur. Hologramı sorguladığınızda ürünün orijinal olduğunu belirten bir açıklama ile karşılaşacaksınız. Unutulmaması gereken bir nokta var ki, Juul markası, Türkiye'yi desteklememektedir. Uygulama, destek gibi hizmetleri aktif olarak kullanamazsınız.
× WhatsApp